قوانین کلی

قوانین سرویس دهی و ارائه سرور مجازی و اختصاصی

قوانین میزبانی وب - هاست وب

قوانین ثبت دومین بین المللی و ملی

قوانین ارائه پشتیبانی به مشتریان ، خدمات پس از فروش

قوانین بازاریابی - نماینده فروش روبینا سرورزمان

جهت بخشودگی عدم رعایت قوانین چه باید کرد ؟

-------------------------------------------------------------------

 

قوانین سرویس دهی و ارائه سرور مجازی و اختصاصی:

 

پر کردن تمام مشخصات به جز موارد ذکر شده غیر ضروری به صورت دقیق الزامی میباشد - درصورتی که نیاز به ثبت دومین ملی ندارید پر کردن بخش نیک هندل الزامی نمیباشد


تمامی کاربران و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط هاستینگ
روبینا سرور می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین سرویس مشترک توسط روبینا سرور قطع شده و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد . قطع شدن سرویس ممکن است مربوط به سرویس اصلی مشترک یا یکی از مشتریان مشترک باشد . در این متن از هاستینگ روبینا سرور با عنوان "سرویس دهنده" نام برده خواهد شد و مشتری یا کاربر هاستینگ روبینا سرور "مشترک" نامیده خواهند شد. هاستینگ روبینا سرور نیز متعهد می گردد كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات تحت وب را با شرایط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنین انتخاب كاربر، با توجه به فرمی كه كاربر ارسال می كند، به وی ارائه نماید.

# متقاضی متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه
هاستینگ روبینا سرور بر طبق فرم سفارش در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام تبادل فایلها و كلا هرگونه اطلاعات به فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل شئونات اخلاقی ، قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی را بنماید .
# مشتری می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه
هاستینگ روبینا سرور نمی باشد.
# متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.

# مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر به عهده کاربر میباشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، روبینا سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.

# کاربر متعهد میشود تا اطلاعات اختصاص داده شده به خود را بدون هماهنگی با روبینا سرور، به فرد دیگری منتقل نکند.
# روبینا سرور برای تماس با مشتریان نیازمند است تا تمامی اطلاعات کاربر را اعم از نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، تلفن و... را به طور کامل و دقیق در اختیار داشته باشد و کاربر موظف است تا این اطلاعات را به طور کامل و دقیق وارد نماید در غیر این صورت سفارش کاربر تایید نخواهد شد.

# لازم به ذکر است روبینا سرور در هر زمان میتواند از کاربران خود تقاضای تاییدیه از طریق شماره تلفن ثبت نامی یا دیگر موارد برای تایید هویت نماید حال میتواند به دلایلی مانند تغییر در سرویس یا تعویض سیستم عامل و ... که باعث حذف اطلاعات فعلی کاربر شود یا هر دلیل دیگری باشد پس دقت نمائید که هنگام ثبت نام مشخصات صحیح ارائه فرمائید
 
#ارائه کارت ملی در روبینا سرور اجباری نبوده و فقط در موارد خیلی فورس و خیلی مهم ممکن هست جهت حل مشکلات هویتی کمک نماید و نیازی به پر کردن آن در زمان ثبت نام یا ارائه تصویر کارت ملی نمیباشد و کاربران میتوانند در صورت تمایل به این امرها اقدام نمایند

# کاربرانی که تمایل به تایید هرچه بهتر هویتی اکانت خود را دارند و دسترسی به دفتر روبینا سرور در تهران را دارند ترجیحا به دفتر مراجعه کرده و کارت ملی خود را جهت تایید فقط به اپراتور نشان دهند و نیازی به ارسال هیچ گونه کپی یا ... از کارت ملی نمیباشد

# کاربرانی که ترافیک مصرفی آن ها به اتمام رسیده است در صورتی که 2 روز سرویسشان دان باشد و ترافیک شبکه خود را تمدید نکنند آیپی آنها به دلیل کمبود آیپی در ایران واگذار خواهد شد و از دید روبینا سرور کنسلی میباشد.

پ.ن : لازم به ذکر است مشتریانی که ترافیک ماهانه آنها به اتمام رسیده و وارد دوره جدید هم شده باشند و هزینه تمدید هم پرداخت کرده باشند ترافیک از ماه بعد کسر نخواهد شد زیرا ترافیک ماهانه میباشد و به دوره بعد چه باقیمانده چه بدهکار منتقل نخواهد شد و در صورت گذشت همان 2 روزی که بالا ذکر شده است سرویس به عنوان کنسلی در نظر گرفته میشود و اگر این دو روز در دوره جدید باشد و هزینه آیپی و ... توسط مرکز داده دریافت گردیده باشد از هزینه تمدید مشتری طبق همان قانون 7 روز برگشتی 15 هزار تومان کسر و بدهکار ترافیک نیز کسر میگردد  سرویس کنسل میشود و مابقی هزینه تمدید برگشت داده خواهد شد.

 

# کاربرانی که چندین اکانت در روبینا سرور داشته باشند کلیه اکانت های آنها و تمامی سرویس ها بدون برگشت هزینه لغو و مسدود خواهد شد و به این افراد دیگر سرویسی ارائه نخواهد شد. این قانون برای جلوگیری از سوء استفاده در استفاده از آفر های ویژه روبینا سرور میباشد که برای هر اکانت یک بار قابل استفاده هست و امنیت سوابق مشتریان میباشد که وضع شده است.

 

# قوانین پهنای باند برای برخی سرورهای اختصاصی ایران 1 به 10 میباشد یعنی 1 دهم دانلود داخل سرور و 9 دهم آپلود و برخی دیگر 1 به 1 میباشند و پهنای باند در اول هر ماه میلادی 0 خواهد شد و طبق روز ماه جاری که مشتریان سرویس دارند هزینه سرویس ها محاسبه میشود.

 

# لازم به ذکر است پهنای باند سرویس های ایران به مشتریان باز میباشد اما به معنی فشار روی آن پورت و مصرف بالا نمیباشد و به اندازه مصرف کاربران در اختیار آنها بر اساس پکیج خریداری شده قرار میگیرد و این کار فقط در جهت جلوگیری از افت کیفیت میباشد و مصرف آنی یا مدت زمانی خاص کوتاه و این مورد برای مشتریانی که مخصوصا برای دانلود 24 ساعته و ... لازم دارند صدق مینماید و باید در این رابطه با واحد فنی مشورت نمایند.

 

# تحویل دهی سرویس ها 1 الی 2 روز کاری بعد از ارسال سفارش و در صورت درست بودن اکانت (مشخصات موقع عضویت طبق قوانین) میباشد.

# تحویل دهی سرویس های سرور اختصاصی 1 الی 7 روز کاری بعد از ارسال سفارش و در صورت درست بودن اکانت (مشخصات موقع عضویت طبق قوانین) میباشد.

# تحویل دهی سرویس های سرور مجازی 1 الی 2 روز کاری بعد از ارسال سفارش و در صورت درست بودن اکانت (مشخصات موقع عضویت طبق قوانین) میباشد.

# تحویل دهی سرویس های هاست وب به صورت آنی بعد از ارسال سفارش و در صورت درست بودن اکانت (مشخصات موقع عضویت طبق قوانین) میباشد.

# زمان شروع سرویس ها از زمان ثبت سفارش میباشد اما این زمان برای سرویس های دارای هزینه ست آپ از زمان تحویل محاسبه میگردد. 
#
هزینه ارسال و دریافت قطعات و ... مورد نظر کاربران از دفتر روبینا سرور به دیتاسنتر یا برعکس و ارسال مجدد آنها به مشترک درخواست دهنده، برعهده خود مشترک میباشد.

# مشتریانی که سرویس هایی روی سرویس های روبینا سرور راه اندازی نمایند که هر گونه مشکلی اعم از دیداس شدن آنها یا هک شدن وب سرویس و حملات دیگر داشته باشد و باعث تداخل در کار روبینا سرور و سرویس دهی باشد تا جایی که از دست روبینا سرور و واحد فنی امکانش باشد به مشتریان کمک میشود اما در غیر این صورت از ارائه سرویس به مشتریان معذور خواهیم بود و سرویس مشتری مذکور مسدود خواهد شد - این قانون بیشتر برای سرویس های ایران که پورت ضعیفی برای دفع این گونه حملات دارند صدق میکند و در نهایت تصمیم گیری در مورد اجرایی بودن این قانون با اپراتور روبینا سرور میباشد و هزینه ترافیک مصرف شده از مشتریان دریافت خواهد شد.

 

نکته : شایان ذکر است اطلاعات کاربر کاملا محفوظ بوده و هیچگاه افشا نخواهد شد.

# در صورتیکه مشکلاتی برای
هاستینگ روبینا سرور پیش آید و این مشکلات از عهده مسئولین روبینا سرور خارج باشد و موجب قطعی ارتباط و یا از کار افتادن خدماتی که روبینا سرور به مشتری ارائه میدهد، گردد، این مورد از عهده مسئولین روبینا سرور خارج میباشد. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب، تحریم های بین المللی ، تغییرات در قوانین و بوجود آمدن مشکلات ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و مشکلاتی از این قبیل که خارج از عهده هاستینگ روبینا سرور باشد را اشاره نمود .
# در صورتی که مشتری فراتر از حد و میزان فضای تخصیص داده شده به وب سایت خود استفاده نماید، مانند ارسال هرز نامه (SPAM) ، استفاده نابجا از وب سایت،استفاده از ***** شکن های موجود و میزبانی سایتهایی با موضوعات جنسی به هر شکل، سیاسی، غیر قانونی، هایپ ،کلاهبرداری، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانین کپی رایت ایران ،و کلا ایجاد شرایطی که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد اکیدا ممنوع است ، و سرویس ارائه شده از طرف روبینا سرور بدون هیچگونه اخطار و یا هیچگونه بازگرداندن مبلغی به کاربر، مسدود خواهد شد و ارائه فول بک اپ سرویس شامل جریمه 300هزارتومانی خواهد بود. همچنین سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سیستم (Resource) مانند CPU ،Ram و یا شبکه استفاده می کنند بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد،لازم به ذکر است که کاربر هرگونه قصد هک سرور و وب سایت ها را داشته باشد و از ابزار هک جهت هک وب سایت استفاده نماید سیستم یا اپراتور روبینا سرور آنها را شناسایی و ساسپد نموده و سرویس قابل بازگرداندن وجه نبوده و علاوه بر آن هزینه یکآپ سایت 100هزارتومان و 200هزارتومان به عنوان جریمه دریافت میگردد فقط فول بک اپ سرویس در ازای پرداخت وجه جریمه که جمعا 300هزارتومان می باشد تحویل داده میشود.

نکته : پهنای باند به میزان Ram ، CPU و منابع اشتراکی سرور گفته نمیشود.


نکته :کاربر نباید از سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ) به عنوان هاست دانلود و یا آپلود استفاده نماید.


# مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه
هاستینگ روبینا سرور نمی باشد با توجه به این که هاستینگ روبینا سرور بکاب روزانه و هفتگی بر روی سرور جداگانه دارد و درصورت درخواست مشتری با دریافت هزینه داده خواهد شد. لازم به ذکر است به طور اتوماتیک سیستم پشتیبان گیری هفتگی و روزانه برای کلیه سرویس های وب هاستینگ فعال می باشد . و هیچگونه بک آپی از سرویس های مجازی و اختصاصی گرفته نخواهد شد وکاربر خوب موظف به تهیه بک آپ می باشد و از بین رفتن اطلاعات به هر نحوی هیچگونه مسئولیتی شامل حال هاستینگ روبینا سرور نمی شود.

تبصره : از اکانتهایی که حجم اطلاعات آنها بیش از 7هفت گیگابایت باشد، بک آپ تهیه نمیشود.


#
اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم های كامپیوتری
هاستینگ روبینا سرور در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبری میباشد .

# هاستینگ روبینا سرور مجاز به حذف فایلهای ویروسی کاربران می باشد. بدیهی است پس از حذف فایل آلوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود .
# نگهداری و استفاده از کدهای مخرب بر روی سرور های
هاستینگ روبینا سرور ممنوع بوده و هاستینگ روبینا سرور مجاز به حذف آنها بدون اطلاع قبلی می باشد.# ارسال ایمیلهای انبوه، استفاده از نرم افزارهایی که از منابع سرور به میزان زیاد استفاده میکند (نرم افزار دانلود و آپلود، راه اندازی دانلود و آپلود سنتر و...) روی هاست هاستهای اشتراکی (میزبانی وب) شدیدا خلاف قوانین بوده و اکانت مورد نظر بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد.

#در صورتی که ترافیک سرویسی به اتمام برسد و به دلیل اتمام ترافیک سرویس مشتری ساسپند - مسدود گردد برای روشن شدن سرویس باید سرور مورد نظر برای آن حداقل ترافیکی خریداری گردد که بیش از 5 گیگ ترافیک برای مصرف داشته باشد تا سرویس مشتری روشن گردد شایان ذکر است بسته به مصرف مشتری که کم یا زیاد هست ممکن هست طبق تصمیم اپراتور معین گردد که بیشتر از 5 گیگ باید شارژ گردد.

#با توجه به دریافت آیپی اضافی برخی مشترکین در صورت موجود بودن آیپی و ارائه آن حتما الزامی میباشد تا به همراه آیپی اضافی کارت شبکه جداگانه نیز خریداری شود لازم به ذکر است این خدمات ابتدا رایگان بوده است اما با توجه به هزینه هایی که توسط دیتاسنتر ها افزایش یافته است و عدم ارائه آیپی زیاد برای سرورهای روبینا سرور به دلیل کمبود آیپی به ناچار مجبور به گرفتن هزینه ای مازاد برای کارت شبکه هر یک آیپی شده ایم که تا حدودی هزینه های مازاد در این موارد جبران شود زیرا با ارائه هر یک آیپی بیشتر به مشترک عمل ارائه یک سرویس به یک مشترک دیگر لغو میگردد.

#در هر یک از قوانین و مقررات ذکر شده روبینا سرور آزاد میباشد تا طبق استفاده کاربر از خدمات و عدم استفاده صحیح یا ... شرایطی را قرار دهد.

 


انصراف از ارائه سرویس :

سرویس دهنده حق تصمیم بر ارائه هر یک از سرویس ها را برای خود محفوظ می دارد و در حالت هایی که امکان ارائه یکی از سرویس ها از نظر فنی ، قانونی و یا هر دلیل دیگر وجود نداشته باشد سرویس مذکور را لغو می نماید اما سرویس دهنده موظف است قبل از لغو هر سرویسی مشترک را آگاه نموده و زمان قابل قبولی به مشترک داده شود تا اطلاعات خود را بر روی سروری دیگر منتقل نماید یا نسخه پشتیبان از اطلاعات تهیه کند . در صورت اقدام نکردن مشترک به انتقال اطلاعات سرویس دهنده خود را موظف به تهیه نسخه پشتیبان خواهد دانست و این نسخه به مدت ده روز (با توجه به تعداد روز های باقیمانده از سرویس مشترک) نگهداری می شود و در صورت درخواست مشترک قابل ارائه خواهد بود .

لغو سرویس توسط مشترک :


مشترک می تواند تا 7 روز بعد از تحویل گرفتن سرویس خود ، آن را لغو نماید . در این صورت هزینه های غیر قابل برگشت مثل هزینه آی پی آدرس ، دامنه ،هزینه های راه اندازی و ست آپ و ... از کل مبلغ دریافتی از مشترک کسر شده و مابقی مبلغ برگشت داده می شود (15 هزار تومان برای سرویس هایی که ست آپ ندارند حداقل هزینه کسری از مبلغ شارژ دوره بابت راه اندازی میباشد). پیش از لغو کردن سرویس ، مشترک موظف است تمام اطلاعات خود را از روی سرور خارج کند یا اقدام به تهیه نسخه پشتیبان نماید و سرویس دهنده بعد از دریافت درخواست لغو سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری اطلاعات مشترک نخواهد داشت . شرایط کامل باز پرداخت وجه در ذیل ذکر شده است و در صورتی که هر یک از موارد ذکر شده رعایت نشده باشد امکان باز پرداخت وجه وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است خدماتی مانند کلوکیشن - اجاره آیپی و ... که وابسته به خدمات مرکز داده میباشد جهت لغو آن باید حداقل یک ماه به پایان سرویس انجام گردد

شرایط و قوانین لازم برای باز پرداخت وجه :


* مشترکینی که بعد از سپری شدن 7 روز زمان بعد از خرید درخواست بازپرداخت وجه می نمایند طبق قانونی دائمی بازگشت وجه تضمینی توسط هاستینگ روبینا سرور باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند .

* مشترک نباید قبل از درخواست باز پرداخت وجه بیش از 20 درصد از فضا ، پهنای باند یا سایر امکانات سرویس خریداری شده را استفاده کرده باشد .
* مشترک در طی این 7 روز نباید قوانین سرویس دهی را نقض نماید در غیر این صورت هیچ وجهی قابل استرداد نخواهد بود .
* هزینه هایی مثل ثبت دامنه یا کانفیک های مربوط به سرور که قابل برگشت نباشند از مبلغ سرویس کسر خواهند شد .- حداقل برای سرورهای مجازی 15 تومان و 30% هزینه کل سرور که برای هزینه آیپی و ترافیک اولیه در نظر گرفته شده میباشد

*برگشت وجه بر اساس میزان مبلغ زیر 1 میلیون تومان بین 1 الی 30 روز کاری و مبالغ بالای 1 میلیون تومان بین 1-90 روز کاری برگشت خواهد خورد.

اتمام دوره سرویس هاست وب :

مشترک موظف است تا سه روز پس از زمان سررسید سرویس ، اقدام به تمدید آن نماید ، چنانچه سرویس به دلیل عدم پرداخت به موقع معلق ( suspend ) شده باشد ، مبلغی برابر با سی در صد از هزینه سرویس به عنوان هزینه فعالسازی مجدد دریافت خواهد شد . بدیهی است که پس از گذشت زمان تعلیق سرویس که هفت روز می باشد ، سرویس دهنده هیچ تعهدی در مورد نگهداری اطلاعات مشترک نخواهد داشت .

استفاده از سرویس برای مقاصد غیر قانونی :

تنها به کاربرانی اجازه فعالیت بر روی سرورهای سرویس دهنده را دارند که هیچ یک از موارد زیر را نقض نکنند و در غیر این صورت سرویس کاربر مورد نظر توسط سرویس دهنده لغو شده ، هیچ هزینه ای باز پس داده نخواهد شد و تمام یا قسمتی از اطلاعت مشترک پاک سازی خواهند شد .

# ارسال هرز نامه ( Spam ) : کاربرانی که اقدام به ارسال پست الکترونیک تبلیغاتی به صورت انبوه کنند ، اجازه استفاده از سرویس های سرویس دهنده را نخواهند داشت و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد .

# کلاهبرداری و سرقت اطلاعات : کاربرانی که به هر شکلی قصد منحرف کردن بازدیدکنندگان را داشته باشند از قبیل ایجاد وب سایت های مشابه بانک ها ، موسساتی برای دریافت اطلاعات شخصی ، دریافت وجه و ... مجاز به استفاده از سرویس های سرویس دهنده نیستند و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد .
# قانون حق تالیف ( Copyright ) : انتشار و یا استفاده از فایل ، برنامه یا هر کالایی بصورت غیرقانونی و بدون مجوز ناشر یا تولید کننده ، شامل کتاب ، محصولات شرکت های داخلی و خارجی ، نرم افزار ، سریال ، موسیقی ، کرک و لایسنس و هر چیز دیگری که دارای حق تالیف باشد ممنوع است و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد .
# بارگذاری به روش تورنت ( Torrent ) : تمامی کاربران باید از اجرای برنامه های تورنت و دانلود فایل های دارای کپی رایت با روش مذکور خودداری نمایند . در این روش فایل در حال دانلود همزمان با دانلود شدن منتشر نیز می گردد که این مورد برای فایل های بدون کپی رایت مشکلی ایجاد نمی نماید ولی در مورد فایل های دارای کپی رایت عملا یکی از مصادق نقض کپی رایت به شمار می رود .
# فعالیت ضد اخلاقی ، ضد دینی و سیاسی : تمامی کاربرانی که در زمینه های ضد اخلاقی ، ضد ادیان الهی و یا در زمینه سیاسی دارای فعالیت باشند و ممکن است مشکلاتی مانند *****ینگ ، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا شکایت هایی را به همراه داشته باشند اجازه استفاده از سرویس های سرویس دهنده را ندارند و در صورت مشاهده سرویس مشترک بدون هماهنگی مسدود خواهد شد .
# نصب ****** : نصب ****** بر روی سرور در حالتی که استفاده از آن به مدت زمان طولانی و برای عموم نباشد مجاز است . استفاده از ****** فقط جهت آزمایش هایی مانند کش کردن اینترنت ، بررسی درست کار کردن DNS های وب سایت موردنظر و ... ممانعت ندارد .
# استفاده غیرمجاز و تلاش برای نفوذ : کلیه فعالیت های مشترکین روی سرور log شده و نگهداری می شود ، همچنین سرور به صورت شبانه روزی مانیتور شده و فعالیت های مشکوک به سرعت تشخیص داده می شود . لذا اگر مشترکی قصد نفوذ و تلاش برای به دست آوردن اطلاعات یا ایجاد اختلال در سرویس دیگر مشترکین روی سرور را داشته باشد سریعا شناسایی شده و سرویس این مشترک به جهت حساسیت موضوع و مطرح بودن امنیت دیگر مشترکین به صورت کامل از روی سرور حذف خواهد شد .

از بین رفتن اطلاعات:

در اینگونه موارد درصورتی که توسط عوامل طبیعی مثل سوختن هارد و عوامل سیاسی و ... اطلاعات از بین نرفته باشد و مقصر روبینا سرور باشد بر اساس اطلاعات از بین رفته برآورد هزینه میشود و حداکثر تا دوبرابر هزینه سروری که اطلاعات آن حذف شده باشد خسارت داده خواهد شد.

برای مثال : سرور 30 هزار تومانی حداکثر تا 60 هزار تومان خسارت داده خواهد شد.

رویه برخورد با اخطار ها :
در زیر پروسه برخورد با اخطار های ارسال شده از طرف مرکز داده ها توضیح داده شده است و در مورد تمام کاربران به یکسان اجرا خواهد شد :

# هنگاهی که یکی از آی پی آدرس های در حال استفاده به هر دلیل اخطار دریافت نماید ، سرویس دهنده مجبور خواهد بود سرویس مذکور را به مدت 24 ساعت به حالت تعلیق در آورده و مورد را به مرکز داده ها توضیح دهد . در مواردی که سرویس دهنده دسترسی کامل به سرویس مشترک نداشته باشد ، این وظیفه بر عهده خود مشترک خواهد بود که سرویس مذکور را هر چه سریعتر و به مدت 24 ساعت به حالت تعلیق ببرد و توضیحات لازم را برای سرویس دهنده ارسال نماید . در صورتی که مشترک در این حالت ، وظایف خود را به درستی و در زمان لازم انجام ندهد ، عواقب ناشی بر عهده مشترک خواهد بود .

# در صورتی که کاربر به هر دلیلی اخطاری مبنی بر تخلف از طرف مرکز داده ها دریافت کند ، می بایست جریمه ای به مبلغ 150,000 ریال را برای هر یک از اخطار ها پرداخت نماید. در صورتی که کاربر از پرداخت این مبلغ امتناع نماید ، سرویس دهنده مجاز است تمام سرویس های کاربر را تا زمانی که ایشان با دپارتمان امور مالی تصویه حساب نماید به حالت تلعیق در آورد و در این حالت نسخه پشتیبانی نیز به کاربر داده نخواهد شد .

توجه :
هاستینگ روبینا سرور میتواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند قرارداد آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود..

 

ارائه قوانین با استفاده از قوانین هاستینگ فرانتورک*

 

قوانین میزبانی وب - هاست وب :

توافقنامه استفاده از خدمات هاستینگ
1. مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.
2. عودت مبلغ پرداختی برای سرویس هاستینگ در صورت نارضايتي مشتري تا 7 روز بعد از سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن استرداد مبالغ پرداختي به هيچ وجه امكان پذير نميباشد.
3. استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به هاست شما منجر به قطع اکانت هاستینگ شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن هاست خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور اختصاصی نماید.
4. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن هرگونه مطلب و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت خودداری نماید. در غیر اینصورت اکانت وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.
5. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
6. مشتری متعهد میگردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز میباشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.

7. چنانچه به هر علتی که خارج از اراده روبینا سرور باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه روبینا سرور نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و ... اشاره نمود.

8.سایت های موزیک - اکانتینگ به هیچ عنوان توسط روبینا سرور پشتیبانی و میزبانی نخواهند شد و در صورت خرید هاست و آوردن سایت موزیک چه مستقیم چه غیر مستقیم آدرس دومین مورد نظر در روبینا سرور فیلتر میشود و  هاست حذف و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد

پ.ن : چنانچه دومینی اشتباهی فیلتر شده است و شکایتی در این مورد یا ... دارید و یا برای رفع فیلترینگ به ایمیل*

abuse@roobinaserver.ir

ایمیل ارسال نمائید.

 

9. هزینه رستور کردن بکابی که توسط خود روبینا سرور گرفته شده باشد و در سرورهای بکاب باشد در هر دوره برای هر هاست یک بار رایگان میباشد و بیشتر از 1 بار (بکاب گیری های خودکار ماهانه - هفتگی - روزانه ) رستور کردن آن ها مشمول هزینه میباشد که بابت نگهداری در سرور بکاب گرفته میشود ، حداقل این هزینه 5 هزار تومان میباشد.

10.میزان حجم دیتابیس سایت مشتری نباید بیشتر از 500 مگابایت باشد و حجم بالاتر برای میزبانی بر روی سرویس های اشتراکی مناسب نمیباشد.

 

1. مشتریانی که سایت های آن ها دو شرط زیر یعنی : حدود و یا بالای 100 آنلاین همزمان همیشه دارد و بازدید روزانه بالای 5000 هزار میباشد باید هاست وب حرفه ای خرید نمایند.
2. استفاده از هاست ها برای هرگونه کارهای تبلیغاتی از جمله ارسال ایمیل انبوه که باعث فشار آوردن به سرور اصلی شود ممنوع میباشد.
3. اکانت هایی که توسط واحد های پشتیبانی ما شناسایی شوند که برای سوء استفاده و هک سرور ساخته شده اند به سرعت حذف و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد و اکانت مشتری به کل در هاستینگ بسته و بن خواهد شد.
     

 

   

 

قوانین ثبت دومین بین المللی و ملی:

 

 

توافقنامه استفاده از خدمات ثبت دامنه
1. از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه، روبینا سرور هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد . )لازم به ذکر است که برای جلوگیری از انتقال دامنه میتوانید از طریق کنترل پنل خود وضعیت دامنه را به حالت قفل (Registrar Lock) در آورید.)
2. مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.
3. برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده روبینا سرور نمی باشد.

 

قوانین ارائه پشتیبانی به مشتریان ، خدمات پس از فروش :

 

مشتریان هاستینگ روبینا سرور قوانین هاستینگ را حتما مطالعه فرمایند چون در صورت بروز هرگونه مشکل طبق قوانین برخورد خواهد شد این قوانین برای بهبود ارائه خدمات بهتر میباشد.

 

امکان دانگرد هیچ کدام از سرویس ها به دلیل به وجود آمدن مشکلاتی در سرویس های لینوکس و ویندوز به خاطر هارد و ... و مشکلات دیگر اکانت کاربری وجود ندارد - دیده شده که کاربری مصرف آن بالا بوده و بعد از ارتقا آن را دانگرد کرده و بعد از یک روز دوباره آپگرد کرده است و یا به پکیجی میخواهد دانگرد کند که آن پکیج محدودیت در ارائه دارد و تمام شده است، هیچ اکانتی چه سرور مجازی چه هاست و ... امکان دانگرد نخواهد داشت. در انتخاب پکیج دقت نمائید.لازم به ذکر است دانگرد شامل پکیج هایی که هزینه آنها کمتر از سرویس کنونی باشد نیز انجام نمیشود و در این گونه موارد ابتدای دوره آتی باید سرویس فعلی کنسل و سرویس جدید سفارش داده شود و هارد سرویس کنونی قابل انتقال به سرویس جدید میباشد.

انتقال سرویس ها بین اکانت های مشترکین (مانند سرور مجازی-هاست و ...) نیاز به موافقت دو طرف  و موافقت مدیریت فروش و مجموعه روبینا سرور با توجه به نوع سرویس و قوانین خاص مراکزی که از آنها خدمات ارائه میگردد میباشد بنابراین قبل از هر عملی حتما هماهنگ فرمائید، لازم به ذکر است هرگونه نقل و انتقالی برای هر اکانت یک بار در سال رایگان میباشد و بیشتر از آن نیاز به پرداخت 15 هزار تومان هزینه انتقال سرویس میباشد ،در انجام این عمل دقت فرمائید زیرا انتقال و مجدد لغو و برگشت سرویس منتقل شده نیز مشمول این قانون و دریافت وجه میگردد. 


تعهدات کاربر :

# کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع و ارسال تیکت ها به صورت فینگلیش جدا خودداری کند.

# تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها و تنها از طریق سیستم تیکتینگ پیگیری نمایند و از تماس با واحدهای فروش (تماس با روبینا سرور، استفاده از فرم تماس با ما، تماس با مشاور آنلاین فروش و پشتیبانی آنلاین یاهو و... و یا ارتباط خارج از سایت پشتیبانی روبینا سرور مثل انجمن هایی که همکاران عضو هستند یا ...) خودداری کنند.
# کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
# کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای روبینا سرور وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.
# بعد از بازگشایی تیکت ، ایمیلی حاوی اطلاعات تیکت و لینک مشاهده تیکت برای کاربر ارسال میشود که کاربر میتواند با کلیک بر روی لینک تیکت ، از وضعیت پاسخگویی به مشکل خود آگاه شود. شایان ذکر است به محض پاسخ اپراتورهای
هاستینگ روبینا سرور، ایمیلی حاوی پاسخگویی اپراتورها به کاربر ارسال میشود.

# هر مشتری میتواند در هر دوره از قرار داد سرور مجازی یا اختصاصی خود که از فایروال روبینا سرور استفاده مینماید 3 بار درخواست اعمال تغییرات به صورت رایگان نماید بعد از آن هر یک تغییر در فایروال هزینه 1500 تومان دریافت میشود.

#کاربر متعهد میشود جهت تمدید سرویس خود و پرداخت فاکتورهای خود در مدت مشخص شده اقدام فرماید و در صورت عدم پرداخت به موقع جریمه دیرکرد در پرداخت بین 5-20% بسته به نظر اپراتور روبینا سرور به فاکتور وی اضافه گردد.

امکان تعویض سیستم عامل سرور چه اختصاصی چه مجازی فقط دو بار در هر دوره رایگان میباشد و در پکیج های دارای لایسنس های رایگان نصب مجدد پنل های دارای لایسنس رایگان مشمول هزینه نصب میگردد.

#کاربر متعهد میشود تا شرایط روبینا سرور را قبول نماید در غیر این صورت روبینا سرور حق ادامه ندادن ارائه سرویس و هرگونه برخوردی اعم از بستن اکانت مشتری را دارا میباشد.

#لازم به ذکر است کاربر موظف هست در صورت بروز هرگونه مشکلی از مراجع قانونی پیگیری نماید و ایجاد و نشر اکاذیب در انجمن های اینترنت، سایت های مختلف، ایمیلینگ و در سطح شهرها و .... یا هرگونه کاری که با آبروی کاری و حرفه روبینا سرور در ارتباط باشد خودداری نماید در غیر این صورت باید مسئولیت هرگونه عواقب قانونی و ... را قبول نماید. 

تعهدات اپراتور (کارمند/پشتیبان) :

# اپراتور
هاستینگ روبینا سرور متعهد میشود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.

حد اکثر زمان پاسخگویی به تیکت ها 24 ساعت میباشد که تا کنونی حداکثر پاسخ گوئی 1-4 ساعت بوده است و با سیستم جدید اطلاع رسانی پیامکی هم مدت پاسخ گوئی به کمترین حد خود رسیده است.


تبصره : شایان ذکر است خدمات آموزش (حل مشکلات برنامه نویسی، حل مشکلات طراحی، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده توسط خود کاربری و...) به هیچ عنوان شامل وظیفه کارمند نمیشود. با این حال
هاستینگ روبینا سرور با راه اندازی بخشهای آموزش اقدام به حل مشکلات نامربوط به پشتیبانی کاربران را کرده است.

# اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.


تذکر : پشتیبانی نرم افزاری به عهده روبینا سرور - هاستینگ سجادیه نمیباشد مگر با دریافت هزینه طبق صلاح دید واحد فنی.

 

طبق قوانین مشتریان مشکلات خود را از طریق تیکت بیان کننده و درصورت صلاح دید اپراتور ها با هماهنگی قبلی، برای موارد فنی و یا مشکلات خیلی ضروری به واحد فنی آنلاین در یاهو یا راه های ارتباطی دیگر مراجعه نمایند

گاها دیده شده که چندین کاربر به آیدی مربوطه مراجعه کرده و چون اپراتور توانایی پاسخ همزمان به یک کاربر را دارد شکایت به اپراتور ضعیف و دیر پاسخ دادن دارند در صورتی که اپراتور ها در داخل هاستینگ تیکتی از کاربران مذکور ملاحضه نمیکنند تا پاسخ بدهند.

 

:قوانین بازاریابی - نماینده فروش

سقف پرداخت هزینه به حساب کاربری نماینده یا حساب بانکی حداقل 10 هزار تومان میباشد ، درصورت رسیدن به این مبلغ خودکار در بازاریابی دکمه درخواست دریافت وجه ظاهر خواهد شد و نیازی به ارسال تیکت دستی نمیباشد..

پورسانت 10% میباشد.

بعد از فرستادن خودکار درخواست توسط صفحه بازاریابی درصورتی که درخواست واریز به حساب بانکی را دارید در تیکت های خود درخواست را

Reply

کنید و شماره کارت و حساب بانکی خود را بفرستید. - بانک هایی به جز بانک پاسارگاد مبلغ 500 تومان کارمزد کسر خواهد شد.

واریز وجه بین 1 الی 7 روز کاری زمان بر خواهد بود و در اولویت اول پرداخت های مجموعه قرار خواهد گرفت.

حداقل زمان مورد نیاز برای در نظر گیری پورسانت یک ماه یا 30 روز میباشد که پورسانت واریزی با توجه به محفوظ بودن برگشت وجه و کنسلی سرویس برای مشترک شما، نهایت برای یک ماه خواهد بود در نتیجه برای قرارداد های سالانه مشترکین معرفی شده باید ماه به ماه یا به صورت کلی در پایان قرار داد مشترکتان پورسانت را دریافت فرمائید.

جهت بخشودگی عدم رعایت قوانین چه باید کرد ؟

با توجه به در نظر گرفتن مشکلات احتمالی کاربران یا فراموشی و ... کاربران

روبینا سرور جریمه ای به مبلغ 20 تا 500 هزار تومان برای کاربران در نظر خواهد گرفت و اکانت آنها مجدد فعال و به حالت کاربر عادی خواهند بود و در صورت عدم وجود مشکل قوانینی دیگر به مدت 3-6 ماه هزینه داده شده مجدد به حساب کاربران برگشت داده خواهد شد اما در صورتی که مجدد مشکلی ایجاد شود هزینه غیر قابل استرداد و اکانت کاربر برای همیشه مسدود خواهد گردید.

 

کاربران در هر زمانی و هر چند مدت باید قوانین را مطالعه کنند تا از تغییرات قوانین با خبر شوند.

موفق باشید - مدیریت هاستینگ روبینا سرور


 

 

 Monday, February 7, 2011« برگشت